Skip to content

Mamy swoją grupę na steamie!

6 lipca 2011

Witam pragnę zaprosić wszystkich czytelników tego bloga do dołączenia do naszej grupy na Steamie, która mam nadzieje z czasem urośnie do rozsądnych rozmiarów. Żeby ją znaleźć wystarczy wyszukać „dota2pl” na Steamie. Grupy na Steamie pozwalają na organizowanie wydarzeń, przesyłanie ogłoszeń do wszystkich użytkowników, wybieranie gracza tygodnia, ale też co prawdopodobne najważniejsze dla tych, którzy nie przepadają za IRCem – czat grupowy.

Jestem bardziej niż pewien, że DOTA2 odniesie sukces, ponieważ ma być to stara dota na nowym silniku bez wprowadzania większych zmian jak to miało miejsce w innych grach takich jak np. HoN. Dostaniemy to czego najbardziej chcieliśmy – nowy engine gry dzięki któremu rozwój nie będzie już ograniczony modelami/mechaniką WC3.

Celem tego bloga jest zbieranie informacji z internetu na temat DOTA 2 i publikowanie ich zazwyczaj w oryginalnej formie(języku angielskim), ponieważ tłumaczenie wielu informacji uważam za zbędne w przypadku anglojęzycznych gier. Kanał IRC ma na czelu zebranie wszystkich polskich graczy w jednym miejscu by ułatwić im komunikacje między sobą.

W tym miejscu chciałbym dodać, że poszukuje osób chętnych do współpracy ze mną i pomocy w moderacji IRC’a, grupy na Steamie i bloga.

Reklamy

From → DOTA2

2 Komentarze
  1. Nowy fan bloga dota2pl permalink

    Myślę że ludzie woleli by przetłumaczone informacje gdyż nie wszyscy dobrze radzą sobie z j.argielskim a translator to zło… A co do arglojęzyczności Doty2 to wszystkie gry Valve od 2007r są przetłumaczone.

  2. fruitninja permalink

    Hej! Zdaję sobie sprawę, że większość ich gier jest przetłumaczona i że jest bardzo prawdopodobnym, że DOTA 2 również otrzyma tłumaczenie. Tylko tutaj pojawią się problem, do póki nie wiem w jaki sposób przedmioty/bohaterowie/elementy interfejsu zostaną przetłumaczone mógłbym wprowadzać ludzi w błąd. Jednak póki jesteśmy na etapie szukania przecieków informacji, pozostanę przy obecnej formie.

    Postaram się tłumaczyć jak najwięcej informacji w przyszłości, dzięki za podpowiedź :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: